in

Big Brother: Dwóch nowych uczestników w programie! Producenci nieźle zaszaleli!

Mają nieźle namieszać! W programie Big Brother pojawi się dwoje nowych uczestników. W niedzielnym wydaniu live pojawią się na wizji po raz pierwszy. W programie znów zrobi się interesująco, a atmosfera bez wątpienia ożyje. Co wiadomo o nowych uczestnikach? Powrót Big Brothera na antenę narobił niezłego zamieszania w tegorocznej wiosennej ramówce stacji. W normalnych sytuacjach “odgrzewanie kotleta”…

Mają nieźle namieszać!

W programie Big Brother pojawi się dwoje nowych uczestników. W niedzielnym wydaniu live pojawią się na wizji po raz pierwszy. W programie znów zrobi się interesująco, a atmosfera bez wątpienia ożyje. Co wiadomo o nowych uczestnikach?

Powrót Big Brothera na antenę narobił niezłego zamieszania w tegorocznej wiosennej ramówce stacji. W normalnych sytuacjach “odgrzewanie kotleta” zwykle wychodzi odgrzewającym bokiem, ale hitowe show radzi sobie świetnie. Oglądalność jest świetna, a dyskusja w social mediach nie ostyga nawet na chwilę. Wszystko dzięki kontrowersyjnym decyzjom i zachowaniom użytkowników. Na razie nowa edycja programu żyje pod znakiem ludzi, którzy na własne życzenie chcą się z nim pożegnać. 

Internauci nie pochwalają jednak podobnego zachowania. Jak twierdzą, wszyscy doskonale wiedzieli na co się piszą wchodząc do programu – zabierając przy tym miejsca tym, którzy chcieli powalczyć o zwycięstwo. Na szczęście tych drugich nie brakuje!

Dwa tygodnie temu do programu dołączyła Magda Zając, a Jastrząb Post dowiedział się, że w dzisiejszym, niedzielnym wydaniu live na TVN7 (14 kwietnia) do show dołączy kolejna dwójka uczestników. Nie wiadomo na razie jakiej są płci i czy będzie to para jednopłciowa czy mieszana. Ich pojawienie się w programie bez wątpienia ożywi atmosferę w domu Wielkiego Brata. Fani w social mediach narzekają na nudę związaną z niemrawym zachowaniem oryginalnej obsady – dorzucenie “świeżej krwi” na pewno to zmieni!

Jesteście ciekawi?

Zobacz: Będzie kolejny “coming out” w Big Brotherze? Jednej z uczestniczek zarzucono homoseksualizm!

Zobacz: Na to czekali fani “Big Brothera”! Karolina Wnęk całuje Macieja Borowicza w łóżku, a on komentuje: “Jest romans!”

Zobacz: Big Brother: Wynik głosowania bez zaskoczeń, za to nominacje… Tego nikt się nie spodziewał!

 

Artykuł Big Brother: Dwóch nowych uczestników w programie! Producenci nieźle zaszaleli! pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Viola Kołakowska krytykuje celebrytów za lans na strajku nauczycieli: Robią pokazową szopkę

Dziwki i księża pląsali razem w stolicy [WIDEO]