in

Chajzer ostro do Machały z Wp: poziom hipokryzji wywalił mi właśnie żenadometr

Artykuł Chajzer ostro do Machały z Wp: poziom hipokryzji wywalił mi właśnie żenadometr pochodzi z serwisu life4style.pl.

Filip Chajzer był w ostrym ogniu krytyki po zadaniu w Ameryka Express. Teraz na swoich social mediach krytykuje hipokryzję redaktora naczelnego WP. 

Chajzer miał złą prasę za całowanie obcych kobiet podczas zadania  w Ameryka Express. Prezenter bronił się przed zarzutami w swoich social mediach i odniósł się również do felietonu redaktora naczelnego grupy WP, Tomasza Machały.

“Poziom hipokryzji Pana Tomasza wywalił mi właśnie żenadometr poza skalę. Od lat systematycznie jeździcie po mnie jak po łysej kobyle. I to jest git, mniód i malyna. To jest wolność prasy i internetu. To nic, że generujecie przy tym tysiące patologicznych komentarzy pod adresem moim i mojej rodziny. Często bardzo osobistych i zajebiście przykrych. Zapewne przy dzikiej i chorej zarazem radości waszych “redaktorów”. Inaczej kontrolowalibyście to co się dzieje pod waszymi dziełami. Hipokryto, szczujecie ludzi na siebie 365 dni w roku i jesteście zaskoczeni tym, że ktoś w internecie może skomentować moją ultra elegancką odpowiedź na wasz tekst? Precyzując. Kiedy wasz portal plotkarski wali paszkwila, który uruchamia kilometry hejtu to jest ok.” –  pisze prezenter TVN. 

Jednocześnie Chajzer przeprosił wszystkich, którzy czują się urażeni jego zachowaniem w programie. 

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = ‚https://connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v3.2’; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‚script’, ‚facebook-jssdk’));

To jest HIT. PRZE HIT. Pan Tomasz Machała naczelny wp.pl (grupa do której należy pudelek) pisze tekst pod tytułem : „…

Opublikowany przez Filip Chajzer Sobota, 10 listopada 2018

Machała nie odniósł się do repliki Chajzera. Ciężko mu się dziwić, gdyż jego nazwisko jest synonimem bylejakości w polskim dziennikarstwie. Wieloletni redaktor naczelny naTemat, nazywanego “parówkami”, z powodu idiotycznych często artykułów o niewielkiej wartości informacyjnej tzw. clickbajtów. Również i w wp.pl nie jest z tym lepiej… 

Artykuł Chajzer ostro do Machały z Wp: poziom hipokryzji wywalił mi właśnie żenadometr pochodzi z serwisu life4style.pl.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Martwię się o Agnieszkę Chylińską

Martwię się o Agnieszkę Chylińską

Maciej Stuhr i Kuba Wojewódzki całowali się na wizji. Chwilę później showmanowi wyrwało się kilka słów za dużo

Maciej Stuhr i Kuba Wojewódzki całowali się na wizji. Chwilę później showmanowi wyrwało się kilka słów za dużo