in

Co z doczepami wartymi fortunę? Małgorzata Rozenek wyjawiła nam dlaczego zmieniła fryzurę [WIDEO]

Jak podoba się Radosławowi?

Dlaczego Małgorzata Rozenek ściągnęła doczepiane włosy?

Podczas sobotniego popołudnia, w czasie Pierwszego Charytatywnego Biegu Rodzinnego na Wybrzeżu Gdyńskim pojawiło się mnóstwo gwiazd wspierających tą jakże szczytną inicjatywę. Nie mogło zabraknąć na niej także najbardziej znanej w Polsce power couple czyli Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, którzy w sportowych stylizacjach wyglądali niczym wyjęci ze sportowego magazynu. Nie dało się nie zauważyć zmiany w wyglądzie Rozenek. O co konkretnie chodzi?

Pefekcyjna pozbyła się swoich słynnych doczepów! Kilka tygodni temu było o nich głośno w mediach. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała wtedy, że miała potrzebę zmian, a Kajetan Góra zaproponował jej właśnie taką metamorfozę:

Czuję potrzebę zmian. I ja mam akurat ten komfort, że jeżeli mam ochotę coś zmienić, to to zmieniam. Bardzo często dotyczy to np. stylu ubierania, jednego dnia ubieram się bardzo zachowawczo, grzecznie, drugiego nagle wbijam się w ogóle w skóry i czuję się bardziej rockowo. Szaleję też z włosami ostatnio. Co prawda te włosy są mi potrzebne do takiego dużego projektu, nad którym prace zaczniemy za chwilę i długość włosów była do tego kluczowa. Zachęcam kobiety do tego, żeby nie bać się zmian.

Teraz wróciła do swojej naturalnej długości. Jak się w niej czuje?

Ja miałam na pewien czas bardzo długie włosy, które miałam założone na określony odcinek czasowy i on po prostu się skończył Te projekty, na które je miałam już są zrobione. I wróciłam po prostu do swoich włosów.

A jak w nowej odsłonie spodobała się Radkowi?

Zawsze dobrze. Kobieta jest zmienną, Gosia się zmienia ale co najważniejsze, zawsze wygląda fantastycznie.

Taki facet to prawdziwy skarb! A waszym zdaniem w której wersji Małgosia prezentuje się lepiej? Z doczepami czy bez?

 

Małgorzata Rozenek jest W CIĄŻY?! Jej słowa wystarczająco rozjaśniły sytuację

Opalone nogi Małgorzaty Rozenek w wystrzałowej mini podbijają Internet! Ale ona szczuplutka!

Tłum gwiazd na charytatywnym Biegu Czas na Wzrok 2018: Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Danuta Stenka, Artur Żmijewski, Beata Tadla

Artykuł Co z doczepami wartymi fortunę? Małgorzata Rozenek wyjawiła nam dlaczego zmieniła fryzurę [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

KREM Z DYNI POWODUJE CIĄŻĘ [prasówka]

KREM Z DYNI POWODUJE CIĄŻĘ [prasówka]