in

„Często jest tak, że ktoś kłamie”. Rozenek wpadnie w szał jak zobaczy, co Joanna Krupa ma jej do powiedzenia [WIDEO]

Co ją najbardziej rozzłościło?

Joanna Krupa o aferze z Małgorzatą Rozenek

Joanna Krupa wielokrotnie angażowała się w akcje na rzecz zwierząt. Dzięki kontrowersyjnej kampanii dla PETA o Krupie zrobiło się głośno w mediach na całym świecie. Gwiazda kategorycznie walczy z firmami, które testują swoje produkty na zwierzętach, a ostatnio jedną z takich marek zaczęła promować Małgorzata Rozenek.

Joanna nie mogła ukryć smutku związanego z nowym kontraktem reklamowym Małgosi i z tej okazji opublikowała wpis, w którym z oburzeniem odniosła się do całej sytuacji. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Ja odmówiłam współpracy tej firmie i chciałam, żeby moi obserwatorzy wiedzieli, że ja czasem odmawiam promowania firm, co kłamią, że nie testują. Ja myślę, że ona nie wiedziała. Ja myślę, że firmy często mówią, że nie testują, dlatego ja sama mam bliską relację z PETĄ i ja ich się spytałam i podziękowałam. Bo niestety, dla mnie kasa nie jest najważniejsza, bo się angażuję w te sprawy. Prywatnie nic do niej nie mam, bardzo ją lubię, ten cały temat zrobił się niepotrzebny, ludzie zaczęli mieszać. Ja chciałam fanom powiedzieć, że ja się nie angażuję we współpracę z firmami, które testują na zwierzętach.

Małgorzata bardzo wzięła sobie do serca słowa koleżanki ze stacji i postanowiła odpowiedzieć jej sugerując, że „Joanna używa kosmetyków testowanych na zwierzętach”, gdyż Gosia widziała jej kosmetyczkę:

To było w ogóle niepotrzebne, bo ja nagrałam się na Instastories ogólnie. Że ona to wzięła do serca, że myślała, że o niej mówię.. Jak ktoś się czuje winny, no to może coś w tym jest. Nie myślę, że ona wiedziała. Często jest tak, że ktoś kłamie. Ale nie powinna o tym już dalej mówić, powinna powiedzieć, że nie wiedziała. Bo to też miesza ludziom w głowie, bo niektórzy będą myśleć dalej, że ta firma nie testuje na zwierzętach. I to nie jest fajnie. Tak naprawdę, w ogóle to było rozkręcone. Ja chciałam tylko o sobie mówić, że ja nie biorę takich prac, bo nie akceptuję tego i to wyszło niepotrzebnie.

Cała rozmowa poniżej:

Polski show-biznes dawno nie widział takiej awantury! Małgorzata Rozenek i Joanna Krupa skoczyły sobie do oczu!

Już jest! Ślubna sesja Joanny Krupy i Douglasa trafiła do mediów, a wraz z nią super news!

Sukienka spłatała Joannie Krupie przykrego figla na konferencji „Top Model”! Nie uwierzycie co robił Dawid Woliński, gdy modelka walczyła z kreacją

Gwiazdy promują powracające „Top Model”: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Michał Piróg

Artykuł „Często jest tak, że ktoś kłamie”. Rozenek wpadnie w szał jak zobaczy, co Joanna Krupa ma jej do powiedzenia [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

TVN kasuje memy i komentarze! WYSYŁAMY MAILE DO WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH W TELEWIZJI!

TVN kasuje memy i komentarze! WYSYŁAMY MAILE DO WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH W TELEWIZJI!