in

Finanse firmy w Microsoft Dynamics NAV

 

Obecny rynek pełen jest konkurencji i aby utrzymać wysoką pozycję firmy trzeba podążać za nowoczesnością. Każdy właściciel przedsiębiorstwa – czy to małego czy dużego – chce zatem, aby w pełni wykorzystany został jego potencjał.. Pomocną temu formą jest na przykład oferowany przez NAV24, system światowej klasy ERP – Microsoft Dynamics NAV. To profesjonalna pomoc dla firm, jak również gwarancja usprawnienia jej funkcjonowania.

Szerokie spektrum możliwości

Dzięki wdrożeniu systemu delegacje czy praca zdalna nie stanowią już problemu. Po zalogowaniu się do systemu, praca staje się możliwa  w dowolnym miejscu i o każdej porze. Wszystkie dane, jakie zostaną wprowadzone do platformy dostępne są w tzw. czasie rzeczywistym, co oznacza, że widoczny jest aktualny, najświeższy obraz stanu finansowego firmy. Daje to również możliwość natychmiastowej reakcji w przypadku niepożądanych zjawisk.  Microsoft Dynamics NAV zapewnia rozbudowany zestaw narzędzi analitycznych. Dzięki nim można wyświetlić aktualne analizy i raporty w formie graficznej oraz przygotować porównania danych, by podjąć słuszną decyzję finansową. Specjaliści z NAV24 obiecują, że łatwe staje się tworzenie rożnych wersji budżetu ta ten sam okres. Jest on również zawsze pod kontrolą, gdyż można porównać go z prognozami przychodów i aktualnymi informacjami. System dba także o bezpieczeństwo operacji finansowych – pracownik otrzymuje dostęp tylko do niezbędnych działań w systemie, adekwatnych do zajmowanego stanowiska i zakresu uprawnień.

 

Łatwe wdrożenie

Lista zalet i korzyści, jakie można by wymieniać jest ogromna. Warto zatem wdrożyć system do swojej firmy. Jak? Wystarczy wejść na https://nav24.pl i skontaktować się z profesjonalistami, którzy z chęcią pomogą i odpowiedzą na wszelkie pytania. System daje możliwość wdrożenia w chmurze (Microsoft Azure) lub na serwerach. Użytkownik sam decyduje, czy wybierze pracę w aplikacji czy przez stronę www.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Aneta Zając brutalnie pobita? Aktorka pokazała niepokojące zdjęcie

Aneta Zając brutalnie pobita? Aktorka pokazała niepokojące zdjęcie

Jurorka „MasterChefa” w ciąży! Kim jest jej mąż? [ZDJĘCIA]

Jurorka „MasterChefa” w ciąży! Kim jest jej mąż? [ZDJĘCIA]