in

I po niespodziance! Małgorzata Rozenek już wie, co dostanie od Radzia na święta! Będzie luksusowo [WIDEO]

Gwiazda o przygotowaniach do Bożego Narodzenia

Jak Małgorzata Rozenek spędzi święta?

Małgorzata Rozenek o świętach w swoim domu. Jak je spędzi w tym roku? Jakie prezenty przygotowała dla najbliższych? Czy już wie, co dostanie od Radosława Majdana? Zobacz wywiad wideo.

Małgorzata Rozenek o Bożym Narodzeniu

Ostatni dni dzielą nas od świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji gwiazdy zdążyły już przystroić swoje wille, kupić prezenty, a sen z powiek spędza im już tylko przygotowanie świątecznego menu. Małgorzata Rozenek jest jedną z tych osób, które celebrują Gwiazdkę od początku grudnia. O swojej miłości do świąt opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Zaczynają się wcześnie, bo ja naprawdę lubię Boże Narodzenie i gdyby nie mój mąż, który mnie hamuje, to może już bym miała udekorowany dom. Już kupiłam Mikołaja w sweterku dzierganym i już wiem, gdzie będzie stał. Mam pomysł na to, jak chce, aby wyglądały te święta. Bardzo klasycznie, lubię te tradycyjne, klasyczne ozdoby, ten kolor czerwony bardzo dużo wnosi. Ale to jest też czas, kiedy my zwalniamy. To jest naprawdę mój ulubiony moment w ciągu roku.

Przy okazji Rozenek opowiedziała o prezentach, jakie znajdą się pod choinką. Gwiazda zaznacza, że jej mąż ma wyrafinowany gust i rzadko chybia z niespodziankami:

Radzio jest taki, że on jest facetem, który nieprawdopodobnie trafia z prezentami. Ale to dlatego, że on mnie słucha. Ma trochę tak, że zawsze jest tak, że nie wszystkie marzenia możesz sobie spełnić. On ma bliski kontakt z moimi przyjaciółkami, więc nawet jak nie jest czegoś pewien to zapyta. Na pewno będzie to super. Raz mieliśmy taki rok, że wiedzieliśmy, co znajdziemy pod choinką. Ale w tym roku pojedziemy i spełnimy takie nasze marzenie podróżnicze i to będzie fajny prezent.

Przypomnijmy, że Małgosia na swoje 40. urodziny dostała od Radka nowiutkiego mercedesa za 400 tysięcy złotych.

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się siostrami! W wielkim rodzinnym gronie spędzi tegoroczne święta! [WIDEO]

Natalia Siwiec wreszcie pochwaliła się swoim nowym domem! Piękna choinka stanęła w najważniejszym miejscu!

Klaudia Halejcio pokazała swoje pierwsze mieszkanie! Aktorka żyje jak zachodnia milionerka!

Artykuł I po niespodziance! Małgorzata Rozenek już wie, co dostanie od Radzia na święta! Będzie luksusowo [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Maryla Rodowicz kopuluje z Michałem Szpakiem?! [prasówka]

Maryla Rodowicz kopuluje z Michałem Szpakiem?! [prasówka]