in

Iga Lis pozuje na instagramie

Artykuł Iga Lis pozuje na instagramie pochodzi z serwisu life4style.pl.

Iga Lis jest młodszą córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Nastolatka właśnie skończyła szkołę średnią, odebrała dowód osobisty i stała się dorosłą kobietą. Na jej Instagramie można znaleźć sporo zmysłowych fotek, na których Iga pozuje i nie boi się zaskoczyć.

Dziewczyna zawsze miała zamiłowanie do modelingu, zatem widać, że doskonale zna się na tym fachu. Iga jest obecnie zakochana w starszym od siebie o 10 lat raperze o pseudonimie – Taco Hemingway.

W 2012 roku po raz pierwszy zobaczyliśmy ją na wybiegu podczas pokazu Łukasza Jemioła, a następnie u duetu Paprocki&Brzozowski oraz MMC. I choć wiele wskazywało na to, że Iga zwiąże swoją przyszłość właśnie z modellingiem, to dziś już wiadomo, że nastolatka wybiera się na uniwersytet w Londynie. Na jej Instagramie możemy jednak znaleźć wiele zdjęć, na których pozuje jak profesjonalna modelka, czasami również w odważnych stylizacjach. Ostatnio na swój profil dodała fotografię w bluzce z bardzo głębokim dekoltem.

View this post on Instagram

🙂

A post shared by Iga Lis (@iga_lis) on Oct 11, 2018 at 12:24pm PDT

Córka gwiazdy TVN-u pozuje w kusej wiązanej bluzce, która odsłoniła jej biust, a także zmysłową bieliznę. Zdjęcie jest niezwykle odważne jak na 18-latkę. Jednak życie studenta ma swoje prawa – wiadomo, że oprócz pilnej nauki, główną atrakcją studiowania za granicą są imprezy. Wnioskując po sporym negliżu Igi, nie jest to raczej jej strój szkolny, zatem pozostaje nam sądzić, że tak powabnie Lis wystroiła się na szalone party zwiastujące weekend.

fot, kadr z wideo

Artykuł Iga Lis pozuje na instagramie pochodzi z serwisu life4style.pl.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

KREM Z DYNI POWODUJE CIĄŻĘ [prasówka]

KREM Z DYNI POWODUJE CIĄŻĘ [prasówka]

Ewa Chodakowska: dość spekulacji!

Ewa Chodakowska: dość spekulacji!