in

Jakie cechy powinna posiadać idealna hostessa?

Współcześnie hostessy są niezwykle pożądanymi pracownikami na eventach branżowych, konferencjach, targach czy innych wydarzeniach związanych z danymi branżami. Do niedawna sądzono, że jedynym zadaniem hostessy jest uśmiechanie się. Dzisiaj większość firm zdaje sobie sprawę, że doświadczona hostessa to prawdziwy skarb, dzięki któremu marka może stać się rozpoznawalna. Jak to możliwe?

Hostessa, która przyciąga wzrok

Faktem jest, że większość hostess posiada nienaganną prezencję – agencje modelek i hostess dbają o to, aby zatrudnione dziewczyny odznaczały się elegancją, zadbaną cerą, ładnym uśmiechem, zadbanymi dłońmi. Prezencja jest ważna, jednak nie najważniejsza. Doświadczoną hostessę cechuje przede wszystkim subtelny urok oraz umiejętność rozmowy z innymi, możliwość inicjowania kontaktu, śmiałość, pozytywne nastawienie do pracy i możliwość pracy w stresie.

Jakie zadania stawiane są przed hostessami?

Zazwyczaj głównym zadaniem hostessy jest zapraszanie na dane stoisko i prezentowanie produktów czy usług firmy. W tym celu konieczne jest wcześniejsze dostarczenie hostessie materiałów informacyjnych o marce, aby miała czas się przygotować.

Wejdź na https://papilioagency.com i zapoznaj się z ofertą agencji hostess i modelek Papilio

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Anna Lewandowska otworzyła swoją kawiarnię! Gdzie?

Anna Lewandowska otworzyła swoją kawiarnię! Gdzie?

Andrzej Gołota i Angelika Mucha w 4. sezonie show TVN? [ZDJĘCIA]

Andrzej Gołota i Angelika Mucha w 4. sezonie show TVN? [ZDJĘCIA]