in

Jazda rowerem podczas kuracji odchudzającej

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. Wpływa pozytywnie na nasz organizm i kondycję. Dodatkowo, jest wskazany podczas walki ze zbędnymi kilogramami. W połączeniu z odpowiednio dobraną dietą, np. ze strony www.kuźnia-zdrowia.pl efekt będzie zadowalający. Warto zatem połączyć przyjemne z pożytecznym zdecydować się na spędzanie wolnego czasu na rowerze. Wbrew pozorom wcale nie trzeba się męczyć jeżdżąc na nim, aby schudnąć. Wystarczy poznać technikę.

Dlaczego warto wybrać rower?

Jazda na rowerze to doskonała kuracja odchudzająca. Dzięki niej nie tylko zadbamy o zdrowie, ale też pięknie wyrzeźbimy naszą figurę i wzmocnimy mięśnie. Ponadto jazda rowerem pozwala wzmocnić odporność układu oddechowego i krwionośnego. Ma też wpływ na dotlenienie komórek naszego ciała. I wreszcie, systematycznie jeżdżąc rowerem spalimy tkankę tłuszczową brzucha, pośladków i ud oraz pozbędziemy się cellulitu. Korzystanie z roweru na co dzień jest doskonałym uzupełnieniem diety jaką oferuje Kuźnia Zdrowia.

Ważne zasady!

Przede wszystkim należy pamiętać o systematyczności. Organizm spala tłuszcz dopiero po 30 minutach wysiłku. Zatem 60 minut dziennie pozwoli szybko cieszyć się wymodelowaną sylwetką. Godzina jazdy pozwala bowiem spalić około 400 kalorii. W treningu ważne jest również, stałe, umiarkowane tempo pedałowania, zatem najlepiej zrezygnować z pagórków i wzniesień na rzecz prostej drogi. Warto natomiast zastosować ćwiczenia interwałowe i przeplatać jazdę – raz niech tempo będzie umiarkowane, raz przyspieszone. Z kolei energię można sobie zapewnić poprzez słuchanie ulubionej muzyko podczas jazdy.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Tyle pieniędzy za takie buty dla dziecka? Anna Lewandowska nie oszczędza na Klarze

Tyle pieniędzy za takie buty dla dziecka? Anna Lewandowska nie oszczędza na Klarze

Wieczory wyborcze, Bond i nowy serial TVN! Co jeszcze w TV?

Wieczory wyborcze, Bond i nowy serial TVN! Co jeszcze w TV?