in

Julia Kamińska pochwaliła się zdjęciem ze starszym partnerem

Artykuł Julia Kamińska pochwaliła się zdjęciem ze starszym partnerem pochodzi z serwisu life4style.pl. Julia Kamińska jest wziętą aktorką, a sławę i sympatię widzów osiągnęła dzięki roli tytułowej Brzyduli w serialu pod tą samą nazwą. Zdecydowanie częściej można ją zobaczyć na deskach teatru niż na ściance czy okładkach kolorowych magazynów. Julia również nie zdradzała wiele szczegółów…

Artykuł Julia Kamińska pochwaliła się zdjęciem ze starszym partnerem pochodzi z serwisu life4style.pl.

Julia Kamińska jest wziętą aktorką, a sławę i sympatię widzów osiągnęła dzięki roli tytułowej Brzyduli w serialu pod tą samą nazwą. Zdecydowanie częściej można ją zobaczyć na deskach teatru niż na ściance czy okładkach kolorowych magazynów. Julia również nie zdradzała wiele szczegółów z jej życia prywatnego, jednak teraz z okazji urodzin partnera opublikowała ich wspólne zdjęcie na Instagramie.

Julia Kamińska wchodząc w związek ze swoim wybrankiem słyszała od bliskich oraz ze znajomych, że tylko przysporzy sobie kłopotów wiążąc się akurat ze sporo starszym mężczyzną. Ona nie zwracała uwagi na opinie innych i bardzo dobrze na tym wyszła – już od ponad 10 lat jest szczęśliwie zakochana. Teraz zdradziła wygląd partnera.

Julia Kamińska jest związana ze scenarzystą “BrzydUli”. Żar miłości ciągle się tli

Z Piotrem Jaskiem, głównym scenarzystą “BrzydUli” poznała się już na planie. Nikt wtedy by nie pomyślał, że udział w serialu przyniesie jej nie tylko sławę i pieniądze, ale także miłość. Wątpliwości budził jednak wiek Jaska: jest bowiem starszy od aktorki o 21 lat. 8 dni temu obchodził swoje 52 urodziny, podczas gdy Kamińska ma 31 lat. Nie przeszkadza im to na jednak w tworzeniu udanego związku.

– Uwielbiam pracować z Piotrem, bo jest fenomenalnym szefem, najfajniejszym, jakiego znam. Kiedy zaczynałam swój biznes, myślałam o tym, że chciałabym być taką szefową, jakim on jest szefem (…) jest niesamowicie utalentowany, jednocześnie potrafi dzielić się swoją wiedzą. Jest najlepszym scenarzystą w Polsce, jeśli nie w ogóle na świecie – tak mówi o nim zakochana Julia Kamińska.

Z okazji urodzin Piotra Jaska, Kamińska opublikowała ich wspólne zdjęcie

– Ten gość miał wczoraj urodziny. Żeby nie przedłużać, napiszę tylko, że jest: #najwspanialszy #najmądrzejszy #najzdolniejszy #najmilszy #najprzystojniejszy #najlepiejpiszący #najpiękniejszemaoczy #jestmoimulubionympoetą #jestmoimulubionymscenarzystą #jestmoimulubionymgeneralnieczłowiekiem – opis pełen hashtagów idealnie opisywał to, co Julia Kamińska myśli o swoim ukochanym.

– Sto lat Gościu! Życzę Ci, żeby Jula tak o Tobie mówiła do końca świata i jeden dzień dłużej!!!! – posypały się gratulacje ze strony Grażyny Wolszczak.

– Piękna fota, tylko brać i grać – oceniła koleżanka z branży, Jolanta Fraszyńska.

– Wszystkiego najlepszego dla tego, kto nosi w Twoim sercu, głowie i duszy miano “Pana Naj” – życzyła jedna z fanek aktorki.

Zobacz również:

Lewandowscy świętują rocznicę ślubu. Romantyczne zdjęcia z Hiszpanii

fot. instagram.com/_julia_kaminska_

Artykuł Julia Kamińska pochwaliła się zdjęciem ze starszym partnerem pochodzi z serwisu life4style.pl.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Taniec na parkiecie, łzy w oczach. Ekstaza “Madame X” [RECENZJA]

„Pomięta bluzeczka” z piosenki Brathanków, weselny klimat i bliźniaczka Magdy M. Oto sukcesy i porażki modowe gwiazd