in

Kawiarnia na poziomie – jak odnieść sukces?

Dobra kawa i kawałek ciasta mogą poprawić nawet najgorszy dzień – przekonują o tym liczni właściciele cukierni i kawiarni. Faktem jest, że liczba takich lokali w Polsce rośnie, a zainteresowanych smakołykami i dobrą kawą nie brakuje. Jeśli zastanawiasz się nad otwarciem własnego biznesu warto, abyś proponował produkty najwyższej jakości. Jak to zrobić?

Lokalizacja ma znaczenie

Wielu młodych restauratorów nie przywiązuje dużej wagi do lokalizacji swojego lokalu. To spory błąd. Szacując rodzaj i ilość klientów musimy wziąć pod uwagę, jaką drogę będą musieli pokonać do naszego lokalu z centrum miasta czy też pobliskiego przystanku autobusowego. Nie bez znaczenia jest także klimat – miejsca z dala od ulicznego hałasu są wysoce cenione, ale mogą być także problematyczne do znalezienia.

Wybierz odpowiednich dostawców

Dobry dostawca jest dzisiaj a wagę złota. Otwierając lokal taki jak kawiarnia przede wszystkim będziemy musieli zadbać o to, aby mieć pod ręką wysokiej jakości kawę. Tę możemy zamawiać z hurtowni czy też palarni, jeśli jakakolwiek znajduje się w naszym pobliżu. Podobnie będzie z ciastami – jeśli nie zamierzamy piec słodkości samodzielnie warto rozejrzeć się za cukiernią czy firmą cukierniczą w okolicy.

Wejdź na http://savpol.pl i zapoznaj się z ofertą firmy Savpol – dostawcy akcesoriów i produktów dla gastronomii

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Siostra błagała Korę, by nie odchodziła. Opiekunka o ostatnich chwilach gwiazdy

Siostra błagała Korę, by nie odchodziła. Opiekunka o ostatnich chwilach gwiazdy

Gwiazdy na prezentacji jesiennej oferty programowej TVN. Kogo zabrakło? [GALERIA+WIDEO]

Gwiazdy na prezentacji jesiennej oferty programowej TVN. Kogo zabrakło? [GALERIA+WIDEO]