in

Lady Gaga potwierdziła zaręczyny

Artykuł Lady Gaga potwierdziła zaręczyny pochodzi z serwisu life4style.pl.

Lady Gaga zaręczyła się! Artystka w końcu potwierdziła zaręczyny, o których mówiło się już od bardzo dawna, a pierścionek wypatrzono u niej na początku roku. Kim jest mężczyzna, z którym wokalistka stanie na ślubnym kobiercu?

Amerykańska piosenkarka i aktorka Lady Gaga podczas ceremonii wręczenia nagród ELLE Women in Hollywood w Los Angeles potwierdziła zaręczyny ze swoim 49-letnim agentem Christianem Carino, donosi NME.

Piosenkarka przez kilka lat była w związku z aktorem Taylorem Kinneyem (37 l.). Mężczyzna po jakimś czasie nawet poprosił ją o rękę, a szczęśliwa Lady Gaga pochwaliła się zaręczynami na Instagramie. Niestety, kilka miesięcy później para rozstała się.

Pierwsze informacje o tym, że wokalistka i przystojniak są parą, pojawiły się podczas rozgrywek koszykarskich Super Bowl LI. Lady Gaga była wówczas muzyczną gwiazdą wieczoru i wystąpiła w przerwie między rundami.

Lady Gaga jest amerykańską piosenkarką, która ma na koncie cztery solowe płyty. Obecności medialnej artystki towarzyszą ekstrawaganckie, czasem skandaliczne stylizacje. Do historii przejdzie m.in. sukienka wykonana z surowego mięsa, w której pojawiła się na gali MTV Video Music Awards 2010. Od niedawna robi też karierę jako gwiazda kina. Wystąpiła w filmie “A Star Is Born” u boku Bradleya Coopera. Ma 32 lata.

Według publikacji Lady Gaga (prawdziwe nazwisko Stefani Joanne Angelina Germanotta) i Carino spotykają się od początku 2017 roku. Przez długi czas zakochanym udawało się utrzymywać związek w tajemnicy przed prasą.
fot. kadr z YouTube

Artykuł Lady Gaga potwierdziła zaręczyny pochodzi z serwisu life4style.pl.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Maciej Zień ma nowego chłopaka! [TYLKO U NAS]

Maciej Zień ma nowego chłopaka! [TYLKO U NAS]

Grzegorz Damięcki: Aktorstwo to dla mnie przedłużenie piaskownicy

Grzegorz Damięcki: Aktorstwo to dla mnie przedłużenie piaskownicy