in

Małgorzata Kożuchowska straciła cierpliwość. „Chciałabym, żeby mi wszyscy dali spokój” [WIDEO]

Co ją tak zdenerwowało?

Małgorzata Kożuchowska o szykanowaniu jej wiary w Boga

Małgorzata Kożuchowska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, nigdy nie wstydziła się mówić otwarcie o swojej wierze w Boga. Aktorka załapała się nawet na prywatną audiencję u Jana Pawła II, która była dla niej ogromnym przeżyciem duchowym. Niestety okazuje się, że jej głębokie oddanie religii przysparza jej problemów.

W  wywiadzie z magazynem Zwierciadło Małgorzata wyznała, że branża filmowa krzywo na nią patrzy, właśnie ze względu na głęboką wiarę:

Mówią o mnie „katolka”. To znaczy… sekciara. Czyli, że co? Wiara w Boga czyni cię sekciarzem? Co to w ogóle oznacza w odniesieniu do aktora? Traktuje się mnie inaczej, bo chodzę w niedzielę do kościoła? To ma mnie dyskwalifikować? Co to ma w ogóle wspólnego z zawodem, jaki wykonuję? Nie wiem, może ktoś się obawia, że zacznę na planie nauczać albo nawracać? – mówiła gorzko

W rozmowie z Jastrząb Post dodała, że sama nie miałaby odwagi skrytykować kogoś w ten sposób i chciałaby, żeby ludzie przestali ją pytać o religię:

Ja nie miałabym w sobie takiej potrzeby, ani odwagi, żeby krytykować czyjeś przekonania, czyjąś wiarę, religię. To jest  sprawa bardzo osobista i każdy ma prawo do tego, żeby żyć tak, jak mu dyktuje sumienie i tak jak chce. I ja też bym chciała, żeby zostawić mnie jeśli chodzi o to w spokoju.

A wy jaki macie stosunek do wiary?

Plejada gwiazd na jesiennej ramówce TVP: Kożuchowska, Szpak, Cichopek, Roznerski i Kalska, Manowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Małgorzata Kożuchowska otulona w błękitną sexy miniówę na ramówce TVP. Tak pięknych nóg nie ma nawet Małgosia Rozenek!

Julia Wieniawa nową Małgorzatą Kożuchowską? Aktorka oceniła jej szanse na karierę [WIDEO]

Artykuł Małgorzata Kożuchowska straciła cierpliwość. „Chciałabym, żeby mi wszyscy dali spokój” [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Czego uczy nas historia pobitego Radka Pestki?

Czego uczy nas historia pobitego Radka Pestki?