in

Małgorzata Rozenek nie jest potulnym barankiem! Wiemy, co i kiedy wyprowadza ją z równowagi! [WIDEO]

Kto by pomyślał, że Małgosia jest taka nerwowa

Co denerwuje Małgorzatę Rozenek?

Małgorzata Rozenek szybko się denerwuje. Co najczęściej wyprowadza ją z równowagi i kiedy brakuje jej cierpliwości? Zobacz wywiad wideo.

Rozenek o relacjach z ludźmi

Małgorzata Rozenek uchodzi za oazę spokoju, perfekcyjną żonę, matkę i niemalże idealną gwiazdę polskiego show-biznesu, na której wizerunku na próżno szukać większych skaz. Okazuje się, że sukces Małgosi tkwi w ludziach jakimi otacza się na co dzień:

Ja bardzo lubię ludzi. Mam ogromne szczęście do ludzi ważnych w moim życiu. Zaczynając od rodziców, przez mojego męża, przede wszystkim przez moich synów i przyjaciół. Bardzo lubię ludzi i cały czas wierzę, że ludzie są dobrzy. Tego typu akcje, gale [Świąteczna Paczka – przyp. red.] pokazują, jak wiele osób pomaga, pokazują, że ludzie dadzą się lubić, więc fajnie – wyznała gwiazda w rozmowie z naszą reporterką.

Rozenek zaznacza, że często się denerwuje, wpada w szał, ale równie często patrzy na życie przez różowe okulary:

Ja jestem bardzo emocjonalną osobą i impulsywną, i to jest tak, że ja się wyprowadzam z równowagi przeważnie 10 razy dziennie, po czym bardzo się cieszę następne 10 razy. Jestem osobą bardzo emocjonalną, więc wszystkie moje emocje przeżywam bardzo dogłębnie. Ale to nie jest tak, że social media wyprowadzają mnie z równowagi, naprawdę, one są tylko małym, ale nie bardzo istotnym elementem mojego życia. Jest to fajne miejsce do komunikowania się, ale to nie jest tak, że one realnie zajmują mi głowę.

Mówi się, że prawdziwa kobieta zmienną jest, a Małgosia właśnie to potwierdziła 🙂

Małgorzata Rozenek walczyła z potwornym nałogiem?! Tylko nam zdradziła, czy faktycznie była uzależniona od papierosów! [WIDEO]

Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem idą do ślubu?! Na galę Świątecznej paczki 2018 wystroili się jak nowożeńcy!

Małgorzata Rozenek pokazała swój bajeczny salon w świątecznym wydaniu! Nie możemy wyjść z podziwu!

Artykuł Małgorzata Rozenek nie jest potulnym barankiem! Wiemy, co i kiedy wyprowadza ją z równowagi! [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Rozenek pokazuje piersi synowi! [prasówka]

Rozenek pokazuje piersi synowi! [prasówka]