in

Paweł z “Warsaw Shore” zostanie ojcem

Artykuł Paweł z “Warsaw Shore” zostanie ojcem pochodzi z serwisu life4style.pl.

Paweł Cattaneo – były gwiazdor “Warsaw Shore” – prawdopodobnie niedługo zostanie ojcem. Jego partnerka Konstancja Tubielewicz jest w ciąży. 

Paweł Cattaneo dał się nam poznać jako uczestnik bardzo kontrowersyjnego show Warsaw Shore. Kreował się tam na podrywacza i łamacza damskich serc. Przez chwilę był związany z Eweliną, jednak ich związek po wielu dramatach rozpadł się. Jedną z przyczyn było to, że Paweł… uderzył dziewczynę na wizji!

View this post on Instagram

Lubię ją… 😁😍 @kon_s_t_a

A post shared by Pawel Cattaneo (@pawelcattaneo_official) on Oct 3, 2018 at 8:56am PDT

Aktualna partnerka Pawła z “Warshaw Shore” Konstancja Tubielewicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie często organizuje Q&A.

Ostatnio ktoś zapytał ją o to, jak odżywia się w czasie ciąży. Dziewczyna partnera personalnego nie zaprzeczyła, że spodziewa się dziecka. Opowiedziała natomiast o swoich nawykach żywieniowych.

Konstacja napisała: Niech rzuci we mnie kamieniem ta z was, która nigdy nie miała ochoty na maca i colę. Nie dajmy się zwariować. Ciąża to nie choroba!

Canatteo już jakiś czas temu pochwalił się na Instagramie, że zostanie tatą. Wtedy miał mieć dziecko ze swoją poprzednią dziewczyną, Weroniczką “Tancereczką”. Po publikacji wyznania na temat ojcostwa, celebryta przyznał się, że ciąża nie była jeszcze potwierdzona. Para rozstała się we wrześniu 2017 roku. 

Paweł od czasu zakończenia przygody z Warsaw Shore zajmuje się przygotowywaniem treningów personalnych. Konstancja z kolei jest zawodową kosmetyczką, która ma na swoim koncie wiele międzynarodowych sukcesów. 

fot. kadr z wideo

Artykuł Paweł z “Warsaw Shore” zostanie ojcem pochodzi z serwisu life4style.pl.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Białystok OSZALAŁ na punkcie zwariowanej żaby [WIDEO]

Białystok OSZALAŁ na punkcie zwariowanej żaby [WIDEO]

„Brzydkie” buty atakują ulice. Ma je na nogach m.in. Margaret

„Brzydkie” buty atakują ulice. Ma je na nogach m.in. Margaret