in

Sex coach?

Sex coach to profesja o której coraz częściej gdzieś da się usłyszeć, czy przeczytać. Polacy też w ostatnich latach (jak pokazują badania) zaczęli chętniej rozmawiać o seksie, o swoich oczekiwaniach, problemach… Stad też właśnie zwiększona popularność na sex coacha.

Na czym polega praca sex coacha?

Sex coach ma pomagać tutaj i teraz. Do tego typu specjalisty nie zgłasza się więc osoba która doświadczyła gwałtu, czy przemocy seksualnej, ale ktoś kto podczas seksu odczuwa zbyt mało satysfakcji, radości, przyjemności i chce urozmaicić swoje życie seksualne, walczyć ze swoim zmniejszonym libido.

Do sex coacha zgłaszają się pary, które dopiero co się poznały i chcą jakoś… doznać nowości w łóżku, albo kobieta, która jest nie długo po porodzie, która chce polepszyć, wrócić do seksu sprzed ciąży, ale odwiedzają go również osoby, które chcą spróbować czegoś nowego… BDSM, seksu analnego, czy seksu grupowego. Sex coach jest otwarty na swoich „pacjentów” – najpierw wysłucha, później podpowie i nie będzie potępiał czy umoralniał.

Angielska nazwa tego zawodu znaczy „trener” (coach). Jeśli więc zabrakło Ci pomysłów jak polepszyć bądź urozmaicić swoje życie seksualne, możesz odwiedzić trenera seksualnego, który z pewnością Wam pomoże…

W sieci znajdziecie namiary na sex coatcha ze swojego miasta, bądź z jego bliskich okolić, bo nie reklamują się oni i nie afiszują, jak to często bywa u seksuologów. Coach nie ma zamiaru oceniać Twoje życia seksualnego, zawsze uznaje Twoje wybory, preferencje, światopogląd – nigdy nie próbuje narzucać swojego zdania! Warto wiedzieć, że sex coach absolutnie nie wchodzi w żadne kontakty ze swoim klientem, poza komunikacją werbalną.

Zawsze warto najpierw porozmawiać ze swoim partnerem na temat seksu, wymienić się uwagami, wymaganiami, oczekiwaniami… tym co Was niepokoi. Jeśli rozmowa nie pomoże, warto byście udali się do dobrego sex coacha, który pomoże wam w kwestii łóżkowej, a wiadomo – jeśli w łóżku będzie wam ze sobą dobrze, to w życiu codziennym też.

Źródło: milfhaker.pl

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Paulina Krupińska pokazała córeczkę. Nie spodziewała się, że tym zdjęciem wywoła taką …

Paulina Krupińska pokazała córeczkę. Nie spodziewała się, że tym zdjęciem wywoła taką …

Co się wydarzy w nowych odcinkach programu TTV? [ZAPOWIEDŹ+ZDJĘCIA]

Co się wydarzy w nowych odcinkach programu TTV? [ZAPOWIEDŹ+ZDJĘCIA]