in

Skandal podczas Grammy Awards 2019! Lady Gaga wiedziała, że zdobędzie jedną ze statuetek! [WIDEO]

Tuż przed ogłoszeniem wyników, czekała pod samą sceną!

Lady Gaga gwiazdą skandalu rozdania nagród Grammy 2019

Grammy 2019 za nami. Jedną z triumfatorek była Lady Gaga, która zgarnęła aż trzy statuetki. Podczas odbierania jednej z nich, fani dopatrzyli się ustawki! 

Rozdanie nagród Grammy 2019 powoli przechodzi do historii. Muzyczna gala ściągnęła do Hollywood sławy z całego świata. Wieczór do udanych może z pewnością zaliczyć Lady Gaga. Artystka zgarnęła aż trzy złote gramofony. Pomimo kontrowersji przed imprezą, jakie wywołała nieobecność Ariany Grande, z powodu spięcia artystki z organizatorami, piękna 26 – latka może otwierać szampana. Jej krążek zatytułowany Sweetener okazał się najlepszym popowym albumem roku. Nagrodzeni zostali także m.in Dua Lipa, Cardi B, Chris Cornell, Drake, Childish Gambino oraz Kendrick Lamar.

Kontrowersji dostarczyła nam także pierwsza z wymienionych triumfatorek. Lady Gaga odbierając statuetkę w kategorii Best Pop Duo/Group Performance, chwilę przed ogłoszeniem wyników stała tuż pod sceną! Ten szczegół nie umknął dociekliwym fanom, którzy twierdzą, że była to ustawka! Nie od dziś wiadomo, że nominowani siedzą na swoich miejscach, na sali,  nie stoją zaś gotowi do wtargnięcia na scenę po odbiór nagrody. Tak też było i tym razem, w przypadku wszystkich nominowanych, oprócz autorki hitu Shallow.

Spójrzcie tylko na nagranie i sami oceńcie, czy fani mają rację.

Ta scena z Grammy 2019 przejdzie do historii! Michelle Obama z J.Lo i Lady Gagą zrobiły coś kapitalnego! Polały się łzy [WIDEO]

Plejada gwiazd na Grammy 2019 w luksusowych kreacjach: Jennifer Lopez, Lady Gaga, Katy Perry, Miley Cyrus [DUŻO ZDJĘĆ]

Hejterom poszło w pięty! Nagranie Mariny robi furorę w sieci! [WIDEO]

Artykuł Skandal podczas Grammy Awards 2019! Lady Gaga wiedziała, że zdobędzie jedną ze statuetek! [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

18 najlepszych fryzur GWIAZD! Zainspiruj się i odważ na metamorfozę!

18 najlepszych fryzur GWIAZD! Zainspiruj się i odważ na metamorfozę!

Miłość rośnie we Wrocławiu! [WIDEO]

Miłość rośnie we Wrocławiu! [WIDEO]