in

Srebrne sztućce to pomysł na oryginalny prezent

 

Sztućce to bardzo dobry pomysł na prezent. A piękne sztućce od cenionej polskiej firmy Hefra to już pomysł znakomity! Można obdarować nimi solenizanta lub jubilata. Można wręczyć je z okazji ślubu lub rocznicy. Są też doskonałym pomysłem na tzw. parapetówkę. Osoby, które wprowadzają się do nowego domu czy mieszkania z pewnością docenią taki gest. Szeroka oferta, zarówno w kwestii materiałów, z których wytworzone są sztućce, jak również ich wzorów i zdobień z pewnością pozwoli wybrać komplet idealny na każda okazję.

Jaki wybrać komplet?

Przeglądając internetowe oferty sklepów, na przykład www.hefra.pl znaleźć można komplety sześcio-,   dwunasto- oraz dwudziestoczteroelementowe. Wybór zależy głównie od potrzeb osób, które chcemy obdarować oraz od zasobności portfela darczyńcy. Niewątpliwie jednak, w takim zestawie powinny znajdować się łyżki obiadowe, widelce, noże, małe łyżeczki deserowe oraz widelczyki do ciasta. Prezent można również poszerzyć o sztućce do ryb czy też sztućce serwingowe (do nakładania sałaty, mięs pieczonych, przekąsek, ciast).

 

Wybór tworzywa

Skład kompletu sztućców oraz ich wygląd – klasyczny lub bogato zdobiony – ma ogromne znaczenie. Ale ogromne znaczenie ma również tworzywo, z jakiego są wykonane. Chociaż zapomniane, to z pewnością docenione zostaną sztućce ze srebra. Oprócz tego, że pięknie wyglądają i są oryginalne wśród dzisiejszej zastawy stołowej, to dodatkowo mają cenione właściwości prozdrowotne i lecznicze. Oficjalnie odkryto je w latach 80. ubiegłego wieku. Srebro działa nie tylko antybakteryjnie, ale także przeciwwirusowo oraz grzybobójczo. Przyspiesza procesy gojenia, zarazem działa nieinwazyjnie, naturalnie. Być może warto zatem podarować bliskim tak wartościowy prezent.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Całe życie w boju. Walczyła o swoją muzykę, o miłość, o dziecko. …

Całe życie w boju. Walczyła o swoją muzykę, o miłość, o dziecko. …

Wściekła Kasia policzuje Darka! Będzie się mścić? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Wściekła Kasia policzuje Darka! Będzie się mścić? [STRESZCZENIE ODCINKA]