in

Syn Michaela Jacksona o tajnym spotkaniu z Michałem Szpakiem i romansie z Paulą Tumalą! Ale się rozgadał [WIDEO]

Szykuje też duet z polską gwiazdą!

Brandon Howard o spotkaniu z Michałem Szpakiem i Paulą Tumalą

O synu Michaela Jacksona zrobiło się głośno w Polsce po tym, jak 1 września został zaproszony do studia Dzień Dobry TVN z okazji urodzin Króla Popu. Brandon Howard, który od dawna robi karierę w Japonii czy Chinach, został bardzo ciepło przyjęty przez polską publiczność. Zainteresowali się nim również nasi rodzimi artyści, z którymi miał okazję zamienić kilka zdań.

Jedną z gwiazd, z którą producent z Los Angeles spotkał się w Warszawie, był Michał Szpak. O samym spotkaniu gwiazd wiadomo nie wiele, zarówno Michał jak i Brandon niechętnie komentują temat.

Wokalista Ian Rooth, który w hotelu La Regina specjalnie dla Jastrząb Post przeprowadził wywiad z Brandonem, zapytał go o to, jaki Michał jest prywatnie. Zgodnie z przypuszczeniami tysięcy fanek, Szpak zrobił na Amerykaninie ogromne wrażenie:

Michał jest świetną osoba, słyszałem parę newsów od niego, mieliśmy prywatne spotkanie, ale nie wszyscy o tym wiedzieli. Uwielbiam go, jest naprawdę cool, to była super niespodzianka.

Brandom szykuje się również do duetu z polską gwiazdą. Którą? W tym temacie artysta na razie milczy, chociaż przyznał, że dostał kilka ciekawych propozycji współpracy i wkrótce o jednej z nich usłyszymy. Howard nie ukrywa swojego zachwytu nad Polską i polskimi dziewczynami:

Kocham Polskę. Polska jest dla mnie świetnym doświadczeniem, nie wiedziałem nawet, że może być tak ekscytująco. A dziewczyny są bardzo piękne, bardzo miłe. Lubię je i bardzo szanuję

Ostatnio paparazzi przyłapali Brandona na kolacji z Paulą Tumalą. Jakie wrażenie zrobiła na nim nasza seksowna Słowianka?

Tak, spotkaliśmy się. Jest bardzo fajna.

Nieślubny syn Michaela Jacksona opowiedział również o swoich relacjach z rodziną Jacksonów, ocenił karierę Paris Jackson i wyjawił, czy planuje inwestować w biznesy, które początkowo chciał rozwijać w naszym kraju jego rzekomy ojciec.

Cała rozmowa poniżej:

Jeden z przebojów Brandona poniżej:

Przy okazji zachęcamy do posłuchania piosenki Will You Be Mine Iana Rootha, o której Brandon wspomina w rozmowie:

Paula Tumala uwiodła syna Michaela Jacksona! Paparazzi zrobili im dwuznaczne zdjęcia z ukrycia!

Nieślubny syn Michaela Jacksona odwiedził Polskę! Wygląda jak jego klon!

Internauci mają faworyta na Eurowizję 2019! Gwiazda europejskiego boysbandu będzie reprezentować Polskę? [WIDEO]

Artykuł Syn Michaela Jacksona o tajnym spotkaniu z Michałem Szpakiem i romansie z Paulą Tumalą! Ale się rozgadał [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Słodki czwartek: ociekający seksem i potem Khalil Griffin

Słodki czwartek: ociekający seksem i potem Khalil Griffin