in

Te ZNAKI ZODIAKU mają najmniejsze szansę na trwały związek! Sprawdź czy jesteś na liście!

Czy zawsze wierzyłaś, że pewnego dnia na pewno wyjdziesz za mąż? Czy nawet sam pomysł związania się z jedną osobą na resztę życia sprawia, że ​​czujesz się trochę przytłoczona? Jeśli twoja reakcja jest bliższa odpowiedzi numer 2 istnieją przesłanki, że jesteś jednym ze znaków zodiaku, który ma najmniejsze szansę na trwały związek! Gwiazdy rzadko się…

Czy zawsze wierzyłaś, że pewnego dnia na pewno wyjdziesz za mąż? Czy nawet sam pomysł związania się z jedną osobą na resztę życia sprawia, że ​​czujesz się trochę przytłoczona? Jeśli twoja reakcja jest bliższa odpowiedzi numer 2 istnieją przesłanki, że jesteś jednym ze znaków zodiaku, który ma najmniejsze szansę na trwały związek! Gwiazdy rzadko się mylą! 

 

Czytaj o: MĘSKIM ZDANIEM: Gdy kobieta tak robi, to mocno nas pociąga!>>>>>>>>>

 

 

 

BLIŹNIĘTA (21 MAJA – 20 CZERWCA)

Dla bliźniaków randki to sztuka dla sztuki, przyjemność i nieustanna zabawa. Kręci ich ten wczesny etap poznawania kogoś nowego, intymne rozmowy, flirt, granie w kotka i myszkę. Potem robi się za spokojnie, nudno i bliźniaki zaczynają się wycofywać. Duszą się, brakuje im emocji! Mają tendencję do ulatniania się, gdy sprawy stają się poważne, ponieważ obawiają się, że gdy formalnie się z kimś zwiążą, związek wpadnie w rutynę i będą się nudzić, a magia podrywu, zabawy zginie w tym procesie. Przecież osoby urodzone w znaku bliźniąt potrzebują podwójnej dawki adrenaliny! 

 

CZYTAJ DALEJ >>>>>>>>>>

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Rafał Maślak przeprasza za swoje słowa o filmie Sekielskich: Bardzo żałuję

Edyta Górniak skomentowała wyniki Eurowizji. Co ją zniechęca do ponownego udziału? [WIDEO]