in

TYLKO U NAS! Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z dalszego prowadzenia „Ameryki Express”! Kto ją zastąpi?

Nowy sezon poprowadzą aż dwie gwiazdy?!

Dlaczego Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi Ameryki Express?

Jak udało się ustalić Jastrząb Post, Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z roli prowadzącej Ameryka Express. Jakie były powody jej decyzji i kto prawdopodobnie zajmie jej miejsce? Ujawniamy szczegóły.

Już na przełomie kwietnia i maja rozpoczną się zdjęcia do kolejnego sezonu Ameryki Express. Chociaż nie wiadomo jeszcze, kto wystąpi w czwartej edycji show, ani nawet gdzie kręcone będą zdjęcia, to nam udało się dotrzeć do jednej z najważniejszych informacji. Według ustaleń Jastrząb Post, Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia kolejnych części flagowego programu TVN-u.

Z pewnością wpływ na decyzję żony Piotra Woźniaka-Staraka miał jej nowy kontrakt ze stacją TVN7. Od marca Agnieszka poprowadzi powracający po 11 latach do Polski Big Brother, który wyemituje wspomniany kanał (w tym samym czasie kręcone będą nowe odcinki Ameryki Express).

Niewykluczone, że gwiazda wzięła również – albo przede wszystkim – pod uwagę kontrowersje, jakie wywołał jeden z ostatnich odcinków ostatniego sezonu Ameryki Express, o którym pisaliśmy tutaj. W swoim oświadczeniu napisała wówczas (pełna treść poniżej):

Dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM.

View this post on Instagram

Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. Mimo, że jest to fantastyczny format, w którym oglądamy nie tylko zmagania uczestników, ale również najpiękniejsze zakątki świata i w luźnej, rozrywkowej formie staramy się przybliżyć inne kultury, to zadania przed którymi stawiani są nasi bohaterowie często budzą również moje wątpliwości. Nie biorę udziału w pracach produkcyjnych przy wyborze konkurencji dla uczestników, nie jestem również świadkiem wszystkich zmagań na planie, nie jest to jednak żadnym usprawiedliwieniem, ponieważ jako prowadząca firmuję ten format własną twarzą. I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM.

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on Nov 10, 2018 at 5:26am PST

Ameryka Express z nową prowadzącą

Kto więc zastąpi Agnieszkę w roli prowadzącej? Jak udało się nam dowiedzieć, na razie decyzja jeszcze nie zapadła. Sama Woźniak-Starak twierdzi, że na jej miejsce stacja powinna wybrać uwielbiany przez kamery i widzów duet Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Para ma na swoim koncie nie tylko osobne, jak i wspólne projekty telewizyjne – np. Iron Majdan, ale przede wszystkim sama brała udział w pierwszej edycji pełnego przygód show, które wówczas promowane było pod szyldem Azja Express.

Co sądzicie o decyzji Agnieszki?

Szok! Agnieszka Woźniak-Starak krytykuje „Amerykę Express”: „Jest mi WSTYD za 10 odcinek. Przyjmuję wszystkie zarzuty”

Rewia mody na wiosennej ramówce TVN-u: Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek, Magda Mołek, Dorota Szelągowska [DUŻO ZDJĘĆ]

To już pewne! Uwielbiana przez widzów gwiazda TVN poprowadzi nowego „Big Brothera”! Zapowiada się wyjątkowa edycja kultowego show!

Artykuł TYLKO U NAS! Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z dalszego prowadzenia „Ameryki Express”! Kto ją zastąpi? pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Maciej Stuhr przyłącza się do bojkotu TVP: Nie oglądam. Nie występuję

Maciej Stuhr przyłącza się do bojkotu TVP: Nie oglądam. Nie występuję

Piszcząca psychodela. “Smerfne hity” i ich tajemnice [ALE TO JUŻ BYŁO]

Piszcząca psychodela. “Smerfne hity” i ich tajemnice [ALE TO JUŻ BYŁO]