in

Wybieramy dywany ze skóry

 

Wśród wielu dywanów dostępnych w sklepie Carpet For You ciekawą propozycją są dywany ze skóry. Takie modele mają bowiem wiele atutów. Po pierwsze nadają wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu i niezastąpionego charakteru. Po drugie cechuje je szlachetne piękno i niewychodząca z mody klasyka naturalnych materiałów. Po wtóre dywany ze skóry są niezwykle wytrzymałe i odporne na wiele czynników zewnętrznych. Odpowiednio dobrane skomponują się z każdym pomieszczeniem – salonem czy sypialnią – i wprowadzą oryginalny design.

Dywany ze skóry monochromatyczne

Dla zwolenników prostoty producenci proponują dywany ze skóry w wersji jednokolorowej. Ponieważ materiał ten łatwo się barwi, oferta jest dość bogata. Możemy zdecydować się na dywan beżowy, biały, czarny, brązowy, a nawet zielony czy czerwony. Nasza decyzja zależy wyłącznie od gustu i stylu, w jakim utrzymane jest pomieszczenie. Zauważa się jednak popularność wśród odcieni szarości. Kolor ten stanowi bowiem obecnie istotny element w minimalistycznych wnętrzach. Szare dywany ze skóry doskonale współgrają z meblami wykonanymi z jasnej sosny oraz z kanapami w brązie czy z dodatkami w odcieniach błękitu lub różu.

 

Dywany ze skóry w wersji wielokolorowej

Chcąc pobudzić monotonne wnętrze warto wykorzystać wielokolorowe dywany ze skóry. Ułożenie na środku pokoju kolorowego dywanu w mocnych, nasyconych kolorach spowoduje niezapomniane wrażenie. Dodatkowo rozjaśni wnętrze i optycznie podniesie jego temperaturę. Pokój stanie się bardziej przyjazny i przytulny. Duże zagęszczenie kolorowych, drobno wykrojonych pasków skóry w połączeniu z wyraźnymi szwami doskonale sprawdzi cię w stylu rustykalnym, skandynawskim bądź myśliwskim. Ponadto mozaiki są obecnie bardzo modne, zatem stosując takie dywany ze skóry dodatkowo zyskamy nowoczesny design.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Małgorzata Socha pokazała się bez makijażu. „Ale piękna!”

Małgorzata Socha pokazała się bez makijażu. „Ale piękna!”

Kurs przedmałżeński i koncert. Co jeszcze w TV?

Kurs przedmałżeński i koncert. Co jeszcze w TV?